زمان و محل برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه کوثر که با نماد «بکوثر» در بازار سهام حضور دارد، با انتشار اطلاعیه ای در سامانه کدال، اعلام شد. بر اساس این گزارش، شرکت بیمه کوثر مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام خود را روز […]

زمان و محل برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه کوثر که با نماد «بکوثر» در بازار سهام حضور دارد، با انتشار اطلاعیه ای در سامانه کدال، اعلام شد.

بر اساس این گزارش، شرکت بیمه کوثر مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام خود را روز شنبه ۳۰ تیر ماه ۹۷ برگزار می کند.

افزون بر این، تمام سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و یا نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی می توانند برای شرکت در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه کوثر ساعت ۹ صبح و مجمع عمومی فوق العاده ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز شنبه ۳۰ تیر ماه ۹۷ به نشانی تهران، خیابان ولیعصر- بالاتر از خیابان شهید بهشتی – جنب کوچه دلبسته – هتل سیمرغ – طبقه نهم مراجعه کنند.

دستور جلسه مجمع

لازم به ذکر است، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تصویب صورت های مالی، استماع گزارش هیات مدیره و بازرس قانونی و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع باشد، دستور جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه و تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس دستور جلسه مجمع عمومی فوق العاده بیمه کوثر اعلام شده است.

آخرین اطلاعات مالی

این گزارش می افزاید: بر اساس اطلاعات تارنمای TSETMC در حال حاضر نماد معاملاتی شرکت بیمه کوثر که با نماد «بکوثر» در بازار دوم فرابورس فعال است در وضعیت «ممنوع- متوقف» قرار دارد.

همچنین آخرین وضعیت این شرکت در بازار سهام نیز نشان می دهد «P/E» سهام این شرکت ۷.۰۷ مرتبه و «EPS» آن نیز ۲۴۲ ریال در آخرین صورت های مالی درج شده است.

سهامداران عمده

بر اساس گزارش ایبِنا، ۵ سهامدار عمده بیمه کوثر، شامل « توانمندسازی بازنشستگان نیروهای مسلح با ۱۹.۷۷۰ درصد، صندوق بیمه عمرپرسنل آجا با ۱۴.۷۱۰ درصد، صندوق بیمه عمرپرسنل سپاه با ۱۴.۷۱۰ درصد، صندوق بیمه عمرپرسنل ناجا با ۱۴.۷۱۰ درصد و خدمات بیمه ای سهند مشاور با ۹.۷۹۰ درصد» است.