مدیرکل آموزش و پرورش سمنان گفت: بانکداری در بستر قرض الحسنه یکی از ابعاد توسعه بانکداری اسلامی است که سرآمد سایر حوزه ها در توانمندسازی نیازمندان می باشد. به گزارش بانک و بیمه به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان در دیدار با رضائیان مدیرشعب بانک قرض […]

مدیرکل آموزش و پرورش سمنان گفت: بانکداری در بستر قرض الحسنه یکی از ابعاد توسعه بانکداری اسلامی است که سرآمد سایر حوزه ها در توانمندسازی نیازمندان می باشد.

به گزارش بانک و بیمه به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان در دیدار با رضائیان مدیرشعب بانک قرض الحسنه مهرایران در این استان، ضمن قدردانی از اقدامات موثر این بانک برای ترویج و اشاعه فرهنگ قرض الحسنه در کشور در دیدار با رضائیان مدیرشعب بانک قرض الحسنه مهرایران در این استان، ضمن قدردانی از اقدامات موثر این بانک برای ترویج و اشاعه فرهنگ قرض الحسنه در کشوراظهارداشت: سطح فرهنگی هیچ جامعه ایی بالاتر از سطح کلاس و مدرسه نیست و مهمترین خطر برای رسیدن به سطح بالای فرهنگی از بین رفتن انگیزه در معلمان است که این چالش جز از طریق رفع دغدغه های معیشتی فرهنگیان عزیز و زحمتکش میسر نخواهد شد.

وی افزود: خدمات و طرح های تسهیلاتی بانک قرض الحسنه مهرایران کمک شایسته ای به توانمندسازی و تامین مایحتاج ضروری معلمان و فرهنگیان جامعه کرده است و امیدواریم تا این همکاری ها در سطح وسیع تری ادامه بیابد.

در ادامه، رضائیان نیز بیان داشت: این بانک با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه نقش بسزایی در بهبود معیشت معلمان به عنوان پیشگامان عرصه فرهنگی کشور برداشته است و امیدواریم این همکاری ها بیش از پیش ادامه پیدا کند.