بانک تجارت طی هماهنگی با وزارت راه و شهرسازی و بانک مرکزی از تاریخ ۱۴ مردادماه به عنوان اولین بانک کشور به رانندگان ترانزیت، ارز دولتی پرداخت می‌کند. به گزارش ابانک و بیمه به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، از آنجا که رانندگان ترانزیت مشمول ارز مسافرتی نبوده و برای تامین هزینه‌های جاری خود از […]

بانک تجارت طی هماهنگی با وزارت راه و شهرسازی و بانک مرکزی از تاریخ ۱۴ مردادماه به عنوان اولین بانک کشور به رانندگان ترانزیت، ارز دولتی پرداخت می‌کند.

به گزارش ابانک و بیمه به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، از آنجا که رانندگان ترانزیت مشمول ارز مسافرتی نبوده و برای تامین هزینه‌های جاری خود از جمله پرداخت عوارض عبور از کشورهای مختلف و عوارض آزادراهی و دیگر هزینه‌های جاری در ترددهای خارجی دچار مشکلاتی هستند، بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و وزارت راه و شهرسازی کشور، بانک تجارت به عنوان اولین بانک عاملیت پرداخت ارز به این رانندگان را بر عهده گرفته است.

براین اساس سه واحد ارزی قدس، کریمخان و نجات‌اللهی بانک تجارت در تهران و همچنین واحدهای ارزی تبریز، ارومیه و مشهد جهت این امر و برای تامین هزینه‌های جاری به رانندگان ترانزیتی ارز دولتی پرداخت می‌کنند.

اطلاعات واحدهای ارزی منتخب بانک تجارت برای پرداخت ارز دولتی به رانندگان ترانزیت به شرح زیر است:

واحدهای ارزی تهران

ردیف

نام واحد ارزی

کد واحد

آدرس

۱

قدس

۱۵۰

خیابان طالقانی‏-روبروی هتل انقلاب‏- پلاک ۴۲۸‏- طبقه همکف‏- واحد ارزی قدس
تلفن: ۶۶۴۱۴۱۰۱

۲

کریمخان

۷۰۰

خیابان کریمخان‏- نرسیده به میدان هفت تیر‏- بعد از خردمند شمالی‏- جنب داروخانه ۱۳ آبان‏-پلاک ۲۵‏- کد پستی ۱۵۸۵۹۱۸۳۳۹ تلفن: ۸۸۸۴۴۳۴۴

۳

نجات الهی

۸۱۱

خیابان انقلاب‏- خیابان نجات الهی‏- پلاک ۶ – تلفن: ۸۸۸۰۰۴۰۲

واحدهای ارزی شهرستان

۴

تبریز

۵۵۵۰

تبریز‏- خیابان روبروی خیابان دارایی‏- جنب پاساژ امیرکبیر‏- ساختمان مدیریت بانک تجارت – تلفن: ۰۴۱۳۵۵۷۴۶۳۱

۵

ارومیه

۱۲۸۰۰

ارومیه‏- خیابان شهید بهشتی‏- روبروی موزه ساختمان بانک تجارت‏- تلفن: ۰۴۴۳۳۴۴۹۸۴۳

۶

مشهد

۴۱۷۰

مشهد‏- میدان شریعتی‏- واقع در مجتمع تجاری زیست خاور – تلفن: ۰۵۱۳۸۵۴۷۶۳۵