جاسمی در دیدار با مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت افزود: فرهنگ قرض الحسنه باید در جامعه توسعه و فرهنگ کارآفرینی اجتماعی بسط و گسترش یابد. وی گفت: مدل اجرایی در گلباف موفق و رو به رشد است و باید از سوی مردم و مسوولین حمایت شود. جاسمی یادآور شد: الگوی کارآفرینی اجتماعی رسالت رضایت مردم […]

جاسمی در دیدار با مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت افزود: فرهنگ قرض الحسنه باید در جامعه توسعه و فرهنگ کارآفرینی اجتماعی بسط و گسترش یابد. وی گفت: مدل اجرایی در گلباف موفق و رو به رشد است و باید از سوی مردم و مسوولین حمایت شود.

جاسمی یادآور شد: الگوی کارآفرینی اجتماعی رسالت رضایت مردم را جلب کرده و به طور حتم رقابتی سالم را در کشور ایجاد خواهد کرد. مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت در این دیدار گفت: در افق ۱۴۰۰ بانک، تمام خدمات به صورت الکترونیک ارایه می شود.

محمدحسین حسین زاده با اشاره به خدمات شرعی، ارزان و آسان در این بانک گفت: ما بانکی خرد هستیم و تسهیلات خرد پرداخت می کنیم. وی با اشاره به استقبال مردم از خدمات الکترونیکی این بانک گفت: بانک قرض الحسنه رسالت با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه شده و در حال حاضر از بین ۳۳ بانک و موسسه اعتباری رتبه ۹ را به خود اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه ۳۰۰ خانوار در سرپل ذهاب زندگی می کند، گفت:در این منطقه همچون گلباف هر خانه یک کارخانه می شود وکارآفرینی اجتماعی رقم می خورد. حسین زاده بااشاره به خدمات بخش های مختلف شبکه توسعه اجتماعی رسالت افزود: بازار اعضا به صورت آنلاین کالا و محصولات تولید شده را عرصه می کند.

وی با بیان اینکه امروز ۸۰۰۰ کانون همیاری اجتماعی در کشور داریم، اظهار داشت: امروز در سرپل ذهاب ۲ کانون همیاری اجتماعی و هسته دامپروری و پوشاک مشغول به فعالیت هستند و امید است کارآفرینی اجتماعی به الگویی کشوری تبدیل شود.