رویکردها و برنامه های عملیاتی و توسعه ای سال جاری شرکت داده ورزی سداد با حضور مدیر عامل و معاونت فناوری بانک ملی ایران ارائه و اولویت بندی شد. به گزارش بانک و بیمه به نقل از روابط عمومی سداد، این جلسه صبح یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۷ در محل شرکت داده ورزی سداد با حضور […]

رویکردها و برنامه های عملیاتی و توسعه ای سال جاری شرکت داده ورزی سداد با حضور مدیر عامل و معاونت فناوری بانک ملی ایران ارائه و اولویت بندی شد.

به گزارش بانک و بیمه به نقل از روابط عمومی سداد، این جلسه صبح یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۷ در محل شرکت داده ورزی سداد با حضور مدیر عامل، معاونین و مدیران ارشد بانک ملی ایران و شرکت داده ورزی سداد برگزار شد. حمیدرضا مختاریان مدیر عامل شرکت داده ورزی سداد در آغاز جلسه به ارائه رویکردها و برنامه های کلان سازمان متناسب با اتمسفر تکنولوژیکی جهان پرداخت.

مختاریان با اشاره به ظهور انقلاب صنعتی چهارم، خاستگاه ها، مفاهیم و تکنولوژی های آن را برشمرد و به بررسی تحلیلی تحولات بانکی و بانکداری نسل سوم پرداخت و قابلیت های دیجیتال متمایز را نقطه ی تمرکز بانک ها در این دوره دانست. مدیر عامل سداد ضمن ترسیم افق های حرکت این شرکت از بازسازماندهی چارت سازمانی در راستای تحقق اهداف سازمان خبر داد.

وی توسعه سرمایه ی انسانی مبتنی بر مدل RESPECT و برنامه ریزی چابک با پیاده سازی تکنیک OKR را از ملزومات مهم پیشرفت سازمان دانست. در ادامه معاون عملیات و معاون نرم افزار سداد برنامه سال ۹۷ شرکت را طی گزارشی ارائه نمودند.

محمدرضا حسین زاده مدیرعامل بانک ملی ایران ضمن تایید رویکردها و اهداف عملیاتی سداد، اولویت های عملیاتی بانک ملی را تبیین نمود. حسین زاده تمایز و خلاقیت را از عوامل ضروری رقابت در بازار دانست و از تغییرات بوجود آمده در سداد ابراز خرسندی کرد. در بخش دیگری از جلسه مسعود خاتونی عضو هیات مدیره و معاون فناوری بانک ملی ایران از اراده ی راسخ فناوری اطلاعات بانک ملی ایران در پیشبرد اهداف و اولویت های تبیینی خبر داد و پیوند، همدلی و حمایت مدیران ارشد بانک ملی از سداد در مقطع کنونی را مثال زدنی و تکرار ناشدنی دانست.

در ادامه مدیر عامل بانک ملی و همراهان در جلسه برنامه ریزی انتشار (release plan) تیم محصول ” بام ” که متشکل از پرسنل تمام بخش های مرتبط با محصول “بام” است حاضر شدند و در جریان روند برنامه ریزی و تخصیص وظایف پروژه بام قرار گرفتند.

حسین زاده ضمن استقبال از روش برنامه ریزی به کار گرفته شده آن را چابک، اثر بخش و مبتنی بر خرد جمعی و بدور از بوروکراسی های متدوال اداری دانست و از تیم ” بام” و رویکردهای نوین برنامه ریزی آن تقدیر کرد.