دوره آموزش مجازی فروش بیمه‌های زندگی برای اولین بار توسط بیمه رازی به مدت دو ساعت با حضور یکی از موفق‌ترین نمایندگان فروش بیمه‌های زندگی با هدف آشنایی نمایندگان با نحوه فروش این بیمه برگزار شد. این آموزش که با استقبال حداکثری کارشناسان و نمایندگان فعال در حوزه فروش بیمه‌های زندگی مواجه شده است هر […]

دوره آموزش مجازی فروش بیمه‌های زندگی برای اولین بار توسط بیمه رازی به مدت دو ساعت با حضور یکی از موفق‌ترین نمایندگان فروش بیمه‌های زندگی با هدف آشنایی نمایندگان با نحوه فروش این بیمه برگزار شد. این آموزش که با استقبال حداکثری کارشناسان و نمایندگان فعال در حوزه فروش بیمه‌های زندگی مواجه شده است هر هفته به مدت دو ساعت برگزار می شود.

گفتنی است سامانه آموزش مجازی شرکت بیمه رازی با قابلیت‌های پیشرفته آموزشی امکان برگزاری دوره‌ها را به صورت برخط و بدون محدودیت درمدت زمان آموزش و تعداد شرکت‌کنندگان فراهم ساخته و تمامی شرکت‌کنندگان می‌توانند به صورت هم‌زمان و در طول برگزاری کلاس نقطه نظرات و سؤالات خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

سازمان‌های دانش محور همواره در پی چاره اندیشی و حل مشکلات و تمهیدات مناسب برای دسترسی راحت افراد به آموزش و کمک به کاهش آلودگی هوا را اتخاذ می‌کنند. یکی از این تمهیدات بهره گیری از سامانه آموزش الکترونیک و از راه دور است که کمک شایانی برای صرفه جویی در وقت، هزینه و دسترسی افراد در هر ساعتی از شبانه روز به دوره‌های آموزشی است.

شرکت بیمه رازی که آموزش و توسعه افراد بر پایه‌ آموزش را سرلوحه کار خود قرار داده است و نیز با هدف حمایت‌های زیست محیطی و کاهش اثرات جبران ناپذیر آلودگی هوا، سامانه آموزش الکترونیکی خود را راه اندازی کرده است.