مسابقات اسنوکر انتخابی مسابقات جهانی ۲۰۱۷ و هشتمین دوره رنکینگ کشوری با حمایت شرکت سهامی بیمه “ما” برگزار شد. به گزارش بانک و بیمه به نقل از روابط عمومی بیمه “ما”، مسابقات اسنوکر انتخابی مسابقات جهانی ۲۰۱۷ و هشتمین دوره رنکینگ کشوری در استان آذربایجان غربی شهرستان ارومیه برگزار شد. این گزارش می افزاید: در مراسم […]

مسابقات اسنوکر انتخابی مسابقات جهانی ۲۰۱۷ و هشتمین دوره رنکینگ کشوری با حمایت شرکت سهامی بیمه “ما” برگزار شد.

به گزارش بانک و بیمه به نقل از روابط عمومی بیمه “ما”، مسابقات اسنوکر انتخابی مسابقات جهانی ۲۰۱۷ و هشتمین دوره رنکینگ کشوری در استان آذربایجان غربی شهرستان ارومیه برگزار شد.

این گزارش می افزاید: در مراسم اختتاميه جناب آقای عليرضا رزمجو رییس محترم هيات بولينگ و بيليارد استان آذربایجان غربي ، مسولين محترم وزارت ورزش و جوانان و آقای جسور رییس شعبه ارومیه  بیمه “ما” و تعدادی دیگر از مسئولین محلی حضور داشتند.

بیمه “ما” در راستای گسترش فرهنگ بیمه و اطلاع رسانی به جامعه ورزش اسنوکر کشور در خصوص پوشش های بیمه ای مورد نیاز ورزشکاران محترم توسط تعدادی از کارشناسان و نمایندگان محترم شبکه فروش این شرکت اقدام به ارائه توضیحات لازم نمودند تا شناخت بیشتری نسبت به  بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری ، حوادث، مسئولیت و آتش سوزی حاصل شود تا انشاالله روز به روز بر دانش بیمه ای و لزوم ابتیاع بیمه نامه اقشار جامعه افزوده شود.