همزمان با سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان، حجت‌الاسلام و المسلمین لطف‌الله ثقفی مشاور وزیر اقتصاد در امور ایثارگران به همراه رئیس مرکز ایثارگران و خانواده شهدای بانک با چند تن از آزادگان دیدار کردند. به گزارش بانک و بیمه به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در این […]

همزمان با سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان، حجت‌الاسلام و المسلمین لطف‌الله ثقفی مشاور وزیر اقتصاد در امور ایثارگران به همراه رئیس مرکز ایثارگران و خانواده شهدای بانک با چند تن از آزادگان دیدار کردند.

به گزارش بانک و بیمه به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در این دیدار با تاکید بر این که آزادگان بر گردن همه مردم ایران حق دارند، گفت: وظیفه ما خدمت به ایثارگران، جانبازان و آزادگان و خانواده های آنهاست و امیدواریم که بتوانیم این خدمت را به خوبی انجام دهیم .

رییس مرکز ایثارگران و خانواده شهدای بانک ملی ایران نیز که به نمایندگی از مدیرعامل در این دیدار حضور داشت، گفت: آزادگان در غربت بر آرمان های امام و انقلاب ایستادگی کردند و حتی یک قدم از ارزش ها پا پس نکشیدند.