اپلیکیشن ماناپی همزمان با رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، دور تازه ای از جشنواره را برگزار کند که بر اساس آن، کاربران با خرید بسته های اینترنت و شارژ در قرعه‌کشی روزانه، هفتگی و قرعه‌کشی نهایی شرکت داده می شوند. در این جشنواره، کاربران می‌توانند با هر تراکنش خرید بسته یا شارژ، یک امتیاز […]

اپلیکیشن ماناپی همزمان با رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، دور تازه ای از جشنواره را برگزار کند که بر اساس آن، کاربران با خرید بسته های اینترنت و شارژ در قرعه‌کشی روزانه، هفتگی و قرعه‌کشی نهایی شرکت داده می شوند. در این جشنواره، کاربران می‌توانند با هر تراکنش خرید بسته یا شارژ، یک امتیاز بگیرید و شانس خود را برای شرکت در قرعه کشی بالا ببرند.

برندگان جامج وایز ماناپی در سه دسته برندگان روزانه، هفتگی و ویژه دسته بندی می شوند که بر اساس امتیاز کاربران، ۵ ساعت هوشمند شیائومی مدل Amazfit Cor به صورت روزانه، دو دستگاهPS۴ همراه با بازی فیفا ۱۸ و دو مچ‌بند هوشمند سامسونگ مدلGear Fit ۲ Pro به صورت هفتگی و دو دستگاه آیفون ایکس به عنوان جایزه نهایی اهدا می شود؛ ماناپی، اپلیکیشن خرید شارژ و بسته‌ اینترنت، پرداخت قبض و انتقال وجه کارت به کارت است که توسط بانک پاسارگاد پشتیبانی می‌شود.

لازم به ذکر است، اپلیکیشن ماناپی در جشنواره صفر تا صد سال ۹۶، جوایزی همچون یک دستگاه خودروی BMW X۱ و ۷۰ سکه بهارآزادی به کاربران خود اهدا کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جشنواره می‌توانید از طریق این لینک به وب سایت ماناپی مراجعه کنید. همچنین اسامی برندگان از طریق اینستاگرام به آدرس manapayapp@ و وب سایت ماناپی قابل اعلام می شود.