در مراسم افتتاح این شعبه ابراهیم حمیدی مدیرعامل، حسن اسلامی‌پناه رییس هیات مدیره، ضیا شهابی رییس منطقه ویژه اقتصادی سیرجان، ملک‌زاده مدیرعامل شرکت ساختمانی بیمه ایران، شاکری رییس شعبه سیرجان بیمه ایران، حمید دوبری مدیر منابع انسانی و پشتیبانی ایران معین، هوشیار ابوطالبی رییس شعبه سیرجان و تنی چند از مدیران و مسئولان محلی حضور […]

در مراسم افتتاح این شعبه ابراهیم حمیدی مدیرعامل، حسن اسلامی‌پناه رییس هیات مدیره، ضیا شهابی رییس منطقه ویژه اقتصادی سیرجان، ملک‌زاده مدیرعامل شرکت ساختمانی بیمه ایران، شاکری رییس شعبه سیرجان بیمه ایران، حمید دوبری مدیر منابع انسانی و پشتیبانی ایران معین، هوشیار ابوطالبی رییس شعبه سیرجان و تنی چند از مدیران و مسئولان محلی حضور داشتند.

مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین در مراسم افتتاح شعبه سیرجان این شرکت با اشاره به ضرورت بیمه و بیمه‌گری و نقش شرکت های بیمه در حمایت از صاحبان سرمایه، تولید کنندگان و صنایع گفت: امیدواریم بیمه ایران معین بتواند با حضور خود در منطقه نقش خود به عنوان بیمه گر را به خوبی اجرایی کند.

وی در پایان برای همکاران شعبه سیرجان آرزوی موفقیت کرد. ضیا شهابی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سیرجان از میهمانان این مراسم بود که سخنانی درباره پتانسیل‌ها، ویژگی ها و ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی سیرجان بیان داشت.

شرکت بیمه ایران معین بزرگترین شرکت بیمه‌گر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی است و شعبه سیرجان یازدهمین شعبه این شرکت و دومین شعبه‌ای است که در کمتر از دو ماه گذشته افتتاح شده است. ۲۲ اسفند ماه سال گذشته نیز شعبه بندر شهید رجایی به عنوان اولین شعبه بیمه‌ای در منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی آغاز به کار کرد.