مدیر عامل بانک رفاه گفت: هرمزگان استان استراتژیک کشور است و بانک رفاه با یک برنامه ریزی درست ، عملکرد خوبی در این استان داشته است. به گزارش بانک و بیمه به نقل از روابط عمومی بانک رفاه، محمد علی سهمانی با اعلام این مطلب در بازدید از شعب بانک رفاه در استان هرمزگان و […]

مدیر عامل بانک رفاه گفت: هرمزگان استان استراتژیک کشور است و بانک رفاه با یک برنامه ریزی درست ، عملکرد خوبی در این استان داشته است.

به گزارش بانک و بیمه به نقل از روابط عمومی بانک رفاه، محمد علی سهمانی با اعلام این مطلب در بازدید از شعب بانک رفاه در استان هرمزگان و دیدار با کارکنان استان افزود: امنیت اقتصادی و دریایی کشور از طریق استان هرمزگان تامین‌ می‌شود و استانی است که مستقیما از سیاست‌های ملی و دولت متأثر می‌شود. لازم است توجه ویژه‌ای به حوزه‌های بین‌الملل، گشایش اعتبارات اسنادی ارزی و ریالی و صدور ضمانت‌نامه صورت پذیرد.

وی گفت: با توسعه فناوری های اطلاعات، تغییر رفتار مشتریان و تغییر مدل های کسب و کار به دنبال اجرای برنامه هایی هستیم که رضایت همه ذینفعان را جلب کند.

سهمانی با ابراز خرسندی از تائید صورت‌های مالی سال ۱۳۹۵ در مجمع و قرار گرفتن بانک رفاه کارگران در رتبه نهم و جزو ۱۰ شرکت اول در رتبه‌سنجی سازمان‌های صنعتی در بین ۵۰۰ شرکت ایران گفت: نگاه سهامداران به بانک رفاه بسیار مثبت است.

وی ادامه داد: باید جامع‌نگر باشیم و به صورت همزمان، به منافع و مصالح همه‌ ذینفعان نگاه منصفانه داشته باشیم.