بانک رفاه کارگران اعلام کرد: حجم عملیات و درآمدهای ارزی بانک رفاه در نه ماهه نخست سال جاری رشدی معادل ۲۶.۱ برابری داشته است. به گزارش بانک و بیمه به نقل از روابط عمومی بانک رفاه، این بانک در پی امضای برجام در اواخر سال ۱۳۹۴، با برقراری روابط کارگزاری با حدود ۱۵۰ بانک کارگزار […]

بانک رفاه کارگران اعلام کرد: حجم عملیات و درآمدهای ارزی بانک رفاه در نه ماهه نخست سال جاری رشدی معادل ۲۶.۱ برابری داشته است.

به گزارش بانک و بیمه به نقل از روابط عمومی بانک رفاه، این بانک در پی امضای برجام در اواخر سال ۱۳۹۴، با برقراری روابط کارگزاری با حدود ۱۵۰ بانک کارگزار بین المللی و افتتاح و فعال سازی دوباره ۵۶ حساب کارگزاری به اسعار متنوع، در ۹ ماهه اول ۹۶ در عملیات ارزی رشدی معادل ۲۶‌/۱ برابر نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

نتیجه اهتمام بانک برای بازگشت به بازارهای بین المللی بانکی، رشد ۶‌/۲ برابری حجم عملیات ارزی بانک در سال ۱۳۹۵ نسبت به سال ۱۳۹۴ و ادامه روند رشد عملیات حوزه ارزی بانک در ۹ ماهه اول ۱۳۹۶ بوده است و در مجموع، بخش ارزی بانک شاهد رشد ۵‌/۱ برابری مجموع درآمدهای ارزی در سال ۱۳۹۵ نسبت به سال ۱۳۹۴ و ارتقا سهم بازار و رتبه بانک در حوزه عملیات ارزی بوده است.

همچنین بانک رفاه همگام با سایر بانک های بزرگ کشور، نسبت به امضای قراردادهای تامین مالی کوتاه مدت و بلندمدت با بانک های کارگزار اروپایی و آسیایی اقدام کرده و آمادگی پذیرش عاملیت و ارائه مشاوره های مالی و بانکی در کلیه طرح های مشمول فاینانس و ریفاینانس را در حوزه های مختلف اقتصادی دارا است.