مراسم قرعه‌کشی دومین جشنواره بیمه عمر و تشکيل سرمايه سامان “يک عمر مطمئن ” بیمه سامان با حضور معاونین، مدیران ارشد و نمایندگان انجمن صنفی نمايندگان بیمه سامان انجام شد. به گزارش بانک و بیمه به نقل از اداره روابط عمومی بیمه سامان، در این قرعه‌کشی ۹ نفر از برندگان جوایز نقدی از میان بیمه […]

مراسم قرعه‌کشی دومین جشنواره بیمه عمر و تشکيل سرمايه سامان “يک عمر مطمئن ” بیمه سامان با حضور معاونین، مدیران ارشد و نمایندگان انجمن صنفی نمايندگان بیمه سامان انجام شد.

به گزارش بانک و بیمه به نقل از اداره روابط عمومی بیمه سامان، در این قرعه‌کشی ۹ نفر از برندگان جوایز نقدی از میان بیمه گذاران عمر و تشکيل سرمایه که در مدت جشنواره بیمه نامه خود را خریداری نموده و همچنین ۱۹ نفر از برندگان سکه تمام بهار آزادی از میان نمایندگان برتر بیمه سامان مشخص شدند.
بر اساس این گزارش ، یکی از اهداف اصلی این جشنواره، افزایش آگاهی مردم از خدمات بیمه‌ای و جلب رضایت بیشتر مشتریان و ترویج فرهنگ بیمه عمر بوده که با استقبال بسیار گسترده ای از سوی نمایندگان فروش بیمه عمر و هموطنان عزیز مواجه شد.

جشنواره بیمه عمر و تشکيل سرمايه سامان با عنوان ” يک عمر مطمئن “ از ۱ آذرماه تا ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۶ با محوریت و تمرکز بر فروشندگان بیمه عمر و فرهنگ سازی شناخت این بیمه نامه در میان آحاد مردم برگزار و جوایز برندگان این جشنواره طی مراسمی رسماً به ايشان ارائه خواهد گردید.