مراسم قرعه کشی اولین مرحله جشنواره «۲۴ عیار» شرکت تجارت الکترونیک سرمایه، وابسته به بانک سرمایه برگزار شد و ۲۴ برنده این مرحله از جشنواره معرفی شدند. به گزارش بانک و بیمه به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، قرعه کشی مرحله اول جشنواره «۲۴عیار» شرکت تجارت الکترونیک سرمایه، وابسته به بانک سرمایه برگزار شدو ۲۴ […]

مراسم قرعه کشی اولین مرحله جشنواره «۲۴ عیار» شرکت تجارت الکترونیک سرمایه، وابسته به بانک سرمایه برگزار شد و ۲۴ برنده این مرحله از جشنواره معرفی شدند.

به گزارش بانک و بیمه به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، قرعه کشی مرحله اول جشنواره «۲۴عیار» شرکت تجارت الکترونیک سرمایه، وابسته به بانک سرمایه برگزار شدو ۲۴ برنده خوش شانس این مرحله از جشنواره معرفی شدند.

این گزارش می افزاید، در این دوره از جشنواره که به منظور ارج نهادن به پذیرندگان پایانه های فروشگاهی بانک سرمایه برگزار شده است، ۲۴ نیم سکه بهار آزادی به ۲۴ برنده خوش شانس تعلق گرفت که اسامی برندگان به شرح جدول زیر می باشد:

ردیف

نام و نام خانوادگی

ردیف

نام و نام خانوادگی

۱

روح اله رمضانی پور

۱۳

حسین باقری بیجاربنه

۲

محمدمهدی کاویانی

۱۴

عبداله خوش باطن

۳

علیرضا دوستعلی

۱۵

محمدجواد شمس سروشک

۴

علی اکبری مینق

۱۶

رشید رحیمیان

۵

غلامحسین حیاتی

۱۷

وحید مولائی     

۶

هاله محجوبی

۱۸

امیر احمد نشوری   

۷

داود فولادگر

۱۹

سجاد حاجیان

۸

هاتف سلیمی

۲۰

عبداله خسروی

۹

زینب یداله پور عربی

۲۱

واحد سعیدی

۱۰

حسین شکوفی

۲۲

محمدجواد صالحی

۱۱

مریم خواجه زاده

۲۳

ابوالفضل فیضی

۱۲

علی طاهری

۲۴

مهدی بخارائی کاشی

ضمن تبریک به تمامی برندگان اولین مرحله قرعه کشی جشنواره ۲۴عیار، به اطلاع می‌رساند با تمامی این عزیزان در خصوص نحوه دریافت جوایز در روزهای آتی تماس گرفته خواهد شد.

شایان ذکر است شرکت تجارت الکترونیک سرمایه همزمان با فرارسیدن دهه مبارک فجر و آغاز سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی جشنواره‌ای تحت عنوان «جشنواره کارت‌خوان ۲۴ عیار»، از تاریخ ۹۶/۱۱/۱۲  الی ۹۷.۰۱.۱۲ در دو دوره (دوره اول از ۱۲ بهمن ۹۶ تا ۱۱ اسفند ۹۶ و دوره دوم ۱۲ اسفند ۹۶ تا تاریخ ۱۲ فروردین ۹۷) برگزار کرده است و در هر دوره به ۲۴ برنده خوش شانس ۲۴ نیم سکه بهار آزادی تعلق تقدیم می گردد که جایزه نهایی این جشنواره یک دستگاه خودرو ساندرو STEPWAY خواهد بود.

هم‌میهنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شرکت تجارت الکترونیک بانک‌ سرمایه به شماره ۸۴۲۳۵۰۰۰ تماس حاصل کرده و یا به وب سایت شرکت به آدرس http://www.tes.ir  مراجعه نمایند.