روابط عمومی پژوهشکده بیمه اعلام کرد: تفاهم‌نامه‌های همکاری های راهبردی این پژوهشکده با دانشگاه کسب و کار پوزنان لهستان به منظور اشتراک گذاری تجارب در زمینه مدیریت ریسک و امور مالی و همچنین همکاری‌های مشترک آموزشی، برگزاری کنفرانس‌ها و سمینارها، تحقیق و توسعه، انتشارات و تبادل اطلاعات و نیروی متخصص امضا شده است. بر پایه […]

روابط عمومی پژوهشکده بیمه اعلام کرد: تفاهم‌نامه‌های همکاری های راهبردی این پژوهشکده با دانشگاه کسب و کار پوزنان لهستان به منظور اشتراک گذاری تجارب در زمینه مدیریت ریسک و امور مالی و همچنین همکاری‌های مشترک آموزشی، برگزاری کنفرانس‌ها و سمینارها، تحقیق و توسعه، انتشارات و تبادل اطلاعات و نیروی متخصص امضا شده است.

بر پایه این گزارش تفاهم‌نامه یاد شده که به امضای امیر صفری سرپرست پژوهشکده بیمه و ماسیج ژوکوفسکی رئیس دانشگاه پوزنان رسیده است، دارای اعتبار ۵ ساله است و در آن به انجام پروژه‌های مشترک، خدمات مشاوره فنی، برگزاری آزمون‌های حرفه‌ای، تبادل دانشجو، عضویت در نشریات علمی و اجرای طرح‌های بازاریابی مشترک اشاره شده است.

یادآور می‌شود دانشگاه اقتصاد و کسب و کار پوزنان در سال ۱۹۲۶ تاسیس شده است و با قریب ۷۲۲ پرسنل و بیش از ۱۰ هزار دانشجوی اقتصاد با بزرگترین دانشگاه‌های جهان همکاری‌های علمی دارد.