هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز در بازار تهران با یک هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۵۸۷ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته شد. سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با ۷ هزار تومان رشد قیمت یک میلیون و ۵۵۵ هزار تومان معامله شد. همچنین نیم سکه […]

هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز در بازار تهران با یک هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۵۸۷ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته شد. سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با ۷ هزار تومان رشد قیمت یک میلیون و ۵۵۵ هزار تومان معامله شد.

همچنین نیم سکه بهار آزادی با یک هزار تومان کاهش قیمت نسبت به روز گذشته ۷۸۰ هزار تومان به فروش رسید و ربع سکه ۴۹۴ هزار تومان قیمت خورد که نسبت به روز گذشته دو هزار تومان افت داشت.

بر این اساس سکه گرمی امروز در بازار با ۳ هزار تومان کاهش قیمت در مدت مشابه ۳۳۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۱۰۰ تومان افت ۱۴۹ هزار و ۱۰۰ تومان داد و ستد شد.

صرافی‌های پایتخت امروز هر دلار آمریکا را با ۱۳ تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته ۴ هزار و ۴۸۲ تومان فروختند. همچنین هر یورو با رشد ۴۷ تومانی در مدت مشابه ۵ هزار و ۵۴۴ تومان و هر پوند نیز با ۵ تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته به قیمت ۶ هزار و ۸۷۲ تومان معامله شد.