اسماعیل درگاهی مدیر پذیرش بورس تهران با اشاره به آخرین وضعیت عرضه‌های اولیه سهام در این بازار عنوان کرد: انتظار می‌رود تا قبل از پایان امسال سهام شرکت سامان‌پرداخت به شرط آماده شدن همه اطلاعات در بورس عرضه اولیه شود. درگاهی با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون با احتساب عرضه اولیه شرکت شفادارو تعداد […]

اسماعیل درگاهی مدیر پذیرش بورس تهران با اشاره به آخرین وضعیت عرضه‌های اولیه سهام در این بازار عنوان کرد: انتظار می‌رود تا قبل از پایان امسال سهام شرکت سامان‌پرداخت به شرط آماده شدن همه اطلاعات در بورس عرضه اولیه شود.

درگاهی با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون با احتساب عرضه اولیه شرکت شفادارو تعداد ۷ شرکت خصوصی جدید در این بازار عرضه اولیه شده‌اند، به فارس گفت: پرونده حدود ۳۰ شرکت جدید برای پذیرش در بورس تهران مفتوح بوده که از این میان می‌توان به شرکت‌های پتروشیمی مروارید، تأمین سرمایه بانک ملت، ملی نفت‌کش ایران، سیمرغ، تولید فولاد سراب و سیار شرکت‌ها می‌توان اشاره کرد.

وی افزود: در عین حال شرکت‌هایی همچون «توسعه و صنعت پرشیا، لیزینگ پارسیان، آسیاتک، نفت جی، پرداخت الکترونیک سامان کیش، ترانسفورماتور زنگان و توسعه نیرو برق جهرم» در نوبت عرضه اولیه قرار گرفته‌اند.