چرا طرح بیمه رازی برای طرفداران تراکتورسازی "جذاب" نیست؟ - سایت بانک و بیمه سایت بانک و بیمه
  • تاریخ: دی ۱۹, ۱۳۹۵
  • شناسه خبر: 1832

چرا طرح بیمه رازی برای طرفداران تراکتورسازی “جذاب” نیست؟

به گزارش بانک و بیمه ، شرکت بیمه رازی در اقدامی قابل تقدیر و توجه طرحی برای طرفداران تراکتورسازی راه اندازی کرده است که در آن طرفداران این تیم می توانند با بهره مندی از محصولات بیمه ای این شرکت ، از تیم خود حمایت کنند. م ...

به گزارش بانک و بیمه ، شرکت بیمه رازی در اقدامی قابل تقدیر و توجه طرحی برای طرفداران تراکتورسازی راه اندازی کرده است که در آن طرفداران این تیم می توانند با بهره مندی از محصولات بیمه ای این شرکت ، از تیم خود حمایت کنند. محصولاتی همچون بیمه عمر و سایر رشته های بیمه ای که از جمله محصولات پرطرفدار صنعت بیمه نیز می باشد.
اما نکته ای که این شرکت به آن توجه نکرده ، ایجاد جذابیت برای طرفداران تراکتورسازی می باشد. در حال حاضر هواداران این تیم در سامانه های هواداری نیز امکان حمایت از تیمشان را دارند و می توانند با پرداخت هزینه های اندک ماهانه این حمایت را انجام دهند و هواداری که احساس نیاز به بیمه عمر را هنوز در خود نداشته ، چطور می تواند به این محصول بیمه ای توجه و اقبال نشان دهد؟
نکته ای که در پیشنهاد ویژه شرکت بیمه رازی ندیده گرفته شده ، ایجاد جذابیت محصولات بیمه ای می باشد. این شرکت می توانست با اضافه کردن آپشن های ویژه همچون ارائه بیمه درمان انفرادی ، ارائه پوشش های اضافی و…. فروش بیشتری در این زمینه داشته باشد که در حال حاضر صرفا محصولات بیمه را با یک عنوان دیگر ارائه می کند که جذابیتی برای هوادار تراکتورسازی نخواهد داشت.
البته این شرکت بیمه ای قبلا با ارائه حمایت کامل از بازیکن مصدوم تراکتورسازی توانسته بود جایگاه خود در بین هواداران تراکتورسازی را پیدا کند ولی این کافی نیست.